Robimy to positywnie

 

Design

Opakowania i etykiety

Profesjonalne projekty etykiet i opakowań to takie, które efektywnie wpływają na sprzedaż. Dobry projektant opakowania wie, że opakowanie nie musi podobać się każdemu, ale musi kusić konsumenta, żeby ten wydał swoje pieniądze. Wiemy jak to sprawić. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i wiemy jak ważne jest dobre opakowanie, czy etykieta w wizerunku Twojej marki. Zobacz nasze przykładowe realizacje i skontaktuj się z nami. Dostaniesz kilka projektów zgodnych z wcześniejszymi ustaleniami i wybierzesz ten, który najbardziej przypadł Ci do gustu.

opakowania

 strzalka p

Projekty ulotek. Projekty, druk katalogów i folderów

Prezentacja swojej oferty w dobrym stylu to podstawa sukcesu. Idealnymi narzędziami są: ulotki reklamowe, katalogi produktowe lub foldery. Wiemy, że od takich narzędzi zależy prestiż firmy, rozumiemy ich znaczenie w kontaktach z przedstawicielami handlowymi lub prezentacji oferty na targach branżowych. Nasze projekty są estetyczne, starannie zaprojektowane, urozmaicone ciekawą infografiką i zdjęciami bądź ilustracjami. Możesz spodziewać się od nas rzetelności, od spójnej koncepcji aż do produkcji. Skontaktuj się z nami i zamów folder lub katalog.

opakowania

 strzalka p

Projekt baneru, teczki, plakatu

Jeśli jest Ci wstyd, że nie masz teczki firmowej podczas ważnej prezentacji firmy, albo podczas podpisywania umowy handlowej, to najwyższy czas nadrobić tą wizerunkową wpadkę. Jeśli potrzebujesz do tego spójnych materiałów promocyjnych np. plakat, baner, rollup, to Studio Positiv wszystko idealnie dopasuje do charakteru Twojej marki. Profesjonalna firma potrzebuje profesjonalnych materiałów. Przekonaj się co możemy dla Ciebie wyczarować, czyli zaprojektować i wydrukować. Zapytaj o ofertę! Czekamy!

opakowania

 strzalka p

Projekt logo i branding

Wiarygodny biznes to profesjonalna identyfikacja wizualna, począwszy od logotypu, aż po każdy drobny element kojarzony z Twoją firmą. Zbuduj zaufanie, prestiż i powód do dumy z własnej firmy, a klienci znacznie łatwiej podpiszą korzystną dla Ciebie umowę. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się, że warto zainwestować raz, ale w przemyślany i spójny branding. Zaproponujemy Ci kilka propozycji, dobierzemy najodpowiedniejsze kluczowe elementy wizerunku. Mamy jeszcze parę pomysłów, może to jest to czego szukasz. Czekamy na kontakt!

opakowania

 strzalka p

Gadżety i materiały na konferencyjne, szkolenia

Mamy w ofercie różne gadżety reklamowe dla firm, które są idealnym narzędziem w promocji każdej firmy. Budują zaufanie oraz symbolicznie zawsze są z Twoim partnerem handlowym. Gadżety z nadrukiem do biura, dla domu, dla dzieci, gadżety na festyny, szkolenia: banery, rollup-y, notatniki, pendrive, długopisy, ołówki, smycze, torby, segregatory, czapki z daszkiem, parasole, torby, czy baloniki. Świat gadżetów jest bardzo dynamiczny, dlatego nasza oferta też ciągle się doskonali, dlatego uruchomiliśmy specjalny katalog, gdzie możesz zapoznać się z ofertą i cennikiem. Nie zapomnij, że możesz liczyć na profesjonalne indywidualne projekty. Zapewniamy konkurencyjne ceny i sprawną przesyłkę. Wejdź na nasz katalog Upominki SP: https://www.upominkisp.pl

opakowania

 strzalka p
Zapytaj o szczegóły

Pracowaliśmy bezpośrednio między innymi z: